Новини » Світ Читать эту новость на русском

ЄС у наступному році зніме обмеження на в'їзд для всіх вакцинованих іноземців

Аеропорт
Фото з відкритих джерел

З березня буде скасований так званий "зелений список" країн, громадяни яких можуть вільно подорожувати на території ЄС

Європейська комісія з 1 березня 2022 року зніме обмеження на в'їзд для повністю вакцинованих громадян усіх третіх країн. Про це повідомляє пресслужба Єврокомісії.

Згідно з повідомленням, передбачається оптимізований підхід, який повністю залежатиме від статусу іноземця, а не від країни відправлення. Таким чином, буде скасований так званий "зелений список" країн, громадяни яких можуть вільно подорожувати на території ЄС.

В Єврокомісії наголосили, що постійні оновлення списку ускладнюють планування подорожей, а нові правила зроблять систему більш зрозумілою.

"Зі зростанням масштабів вакцинації в усьому світі також має сенс скасувати обмеження на поїздки на основі статусу особи, а не країни, з якої вона приїхала. Ця зміна відбудеться лише з 1 березня 2022 року, щоб дати країнам, що не входять до ЄС, час для подальшого підвищення показників вакцинації", - йдеться в заяві.

Крім того, наголошується, що ті, хто отримав вакцину, схвалену Всесвітньою організацією охорони здоров'я, але не Європейським агентством з лікарських засобів, повинні будуть пред'являти негативні тести на коронавірус.

Новини за темою: США з січня запровадять нову вимогу для в'їзду в країну: Кого це стосуватиметься

Раніше повідомлялося, що Єврокомісія офіційно запропонувала змінити правила в'їзду до Євросоюзу для іноземців. Пропонується скоротити термін дії COVID-сертифіката з 12 до 9 місяців, а для його продовження буде потрібно бустерна доза.