В Японії зупинили ядерний реактор АЕС через загрозу тероризму

АЕС в Японії
Kyodo

Хоча, улітку він вперше за 10 років відновив свою роботу

В японській префектурі Фукуї, за чотири місяці після відновлення роботи, був зупинений ядерний реактор. Керуюча компанія не змогла вкластися у терміни, встановлені регуляторами для впровадження у себе належних антитерористичних заходів. Про це повідомила агенція Kyodo.

Як зазначається, призупинення роботи реактора атомної електростанції “Міхама” компанії Kansai Electric Power Co відбулося раніше кінцевого терміну для виконання таких заходів.

Так, після проходження перевірки з безпеки, комунальне підприємство прагне внести необхідні зміни в роботу своїх об’єктів та відновити функціонування об'єкту.

Відомо, що у червні цього року реактор №3 вперше за приблизно 10 років відновив роботу та став першим в Японії блоком, що працював після крайнього 40-річного терміну служби, запровадженого новими правилами, встановленими після катастрофи на Фукусімі 2011 року.

Загалом реактор перестав функціонувати після аварії на Фукусімі, спровокованої потужним землетрусом та цунамі. Однак, згодом регулятор дав зелене світло реактору №3 після перевірки дотримання заходів безпеки.

Новини за темою: Литва, яка закликала Україну не брати електроенергію з Білоруської АЕС, різко збільшила постачання білоруської електроенергії

Нагадаємо, що раніше у Києві помер перший директор Чорнобильської атомної електростанції Віктор Брюханов. На момент смерті чоловіку було 85 років.