Союз РФ та Білорусі: У Москві заявили про прогрес у переговорах

РФ та Білорусь
Фото з відкритих джерел

Прем'єр РФ приїхав до Мінська де відбулася зустріч із Лукашенком

Прем'єр-міністр РФ Михайло Мішустін заявив, що Москва та Мінськ досягли прогресу у питанні майбутнього Союзної держави. Про це посадовець розповів на зустрічі з президентом Білорусі Олександром Лукашенком, повідомляє Інтерфакс

"У нас з багатьох питань прогрес, в тому числі з питання майбутнього Союзної держави, яке буде засновано на абсолютно незалежної позиції наших держав, але з відповідними заходами економічного характеру, про які ми домовлялися", - сказав Мішустін.

Новини за темою: Росія і Білорусь обговорюють рефінансування білоруського боргу

Також він уточнив, що сторони обговорюють зняття бар'єрів у торгівлі, розширення співпраці в культурі, спорті, охороні здоров'я, енергетиці, промисловості.

"Практично всі ключові міністри нашого кабінету приїхали до Мінська, щоб обговорити порядок денний", - сказав очільник уряду РФ.

Новини за темою: У МЗС відповіли на заяву Росії про "українських екстремістів" у Білорусі

Нагадаємо, прем'єр-міністр Білорусі Роман Головченко під час зустрічі з російським колегою Михайлом Мішустіним заявив, що зовнішні сили намагаються розіграти звичний вже сценарій так званої кольорової революції і вбити клин у відносини з Російською Федерацією.

Раніше міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив про причетність України до дестабілізації ситуації в Білорусі.