Новини » Світ Читать эту новость на русском

Саакашвілі вперше доставили до суду Грузії: Під будівлею відбулися сутички

Саакашвілі

Колишній президент Грузії Міхеіл Саакашвілі 

Думская

Поліція застосовувала перцевий спрей проти прихильників експрезидента

Співробітники спеціальної пенітенціарної служби Міністерства юстиції Грузії доставили колишнього президента Міхеіла Саакашвілі в Тбіліський міський суд на засідання у справі про розгін мітингу 7 листопада 2007 року і розгромі офісу телекомпанії "Імеді". Про це повідомило "Ехо Кавказу".

Як зазначається, у пенітенціарній службі підтвердили, що Саакашвілі буде присутній на процесі. Територія біля суду повністю оточена нарядами поліції.

Відомо, що раніше Мін'юст неодноразово відмовляв Саакашвілі в присутності в залі суду, виходячи із заходів безпеки і ризиків погіршення стану здоров'я.

Однак, за словами міністра юстиції Грузії Раті Брегадзе, якщо здоров'я затриманого дозволить, то його зможуть доставити в зал засідань.

При цьому, у дворі суду зібралися сотні прихильників Саакашвілі, які викрикують "Міша, Міша!". Їх не пускають близько до будівлі посилені наряди поліції.

Зокрема, обстановка загострилася після того, як поліція змусила кількох мітингувальників спуститися з будівлі поста охорони. Так, двоє чоловіків перебували на даху будівлі, тримаючи в руках прапори Грузії, України та США, і відмовлялися слухати правоохоронців.

Новини за темою: У Саакашвілі виявили ураження мозку: Його можуть перевести до військового шпиталю

Але коли чоловіки спустилися, почалися сутички присутніх з поліцією. Телеканал "ТВ Пірвелі" повідомив, що поліція використовувала перцевий спрей.

"Біля будівлі суду знаходяться кілька сотень соратників і прихильників Саакашвілі. З метою безпеки мобілізовані різні підрозділи МВС Грузії", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Саакашвілі погодився припинити голодування: Його доставили у військовий госпіталь

Нагадаємо, що раніше колишній президент Грузії, нині громадянин України Міхеіл Саакашвілі припинив голодування, яке тривало 50 днів, після його переведення до військового шпиталю із тюремної лікарні.