Новини » Світ Читать эту новость на русском

Понад 200 мігрантів з Білорусі знову штурмували польський кордон

кордон Польщі з Білоруссю
Кордон Польщі з Білоруссю Фото з відкритих джерел

Прикордонники видали 12 особам постанови негайно залишити Польщу

Група агресивно налаштованих мігрантів з Близького Сходу штурмом намагалася потрапити з Білорусі до Польщі. Іноземці силою долали загородження з колючого дроту на кордоні. Про це повідомив пресцентр Прикордонної служби Польщі у Twitter.

"На відрізку кордону, який охороняється прикордонною заставою в Черемсі, група із майже 200 агресивних іноземців намагалася силою прорвати кордон", - йшлося в повідомленні.

Зазначається, що польсько-білоруський кордон намагалися нелегально перетнути 217 осіб.

При цьому, щодо 12-ти осіб польські прикордонники видали постанови про необхідність залишити територію країни.

Також за інформацією поліції Підляського воєводства, напередодні правоохоронці затримали двох поляків за допомогу нелегальним мігрантам. Вони перевозили двох сирійців та одяг мігрантів.

Новини за темою: Естонія направляє військових на польсько-білоруський кордон

Як повідомлялося раніше, 23 листопада нелегальні мігранти з території Білорусі намагалися 267 разів незаконно перетнути кордон із Польщею. Вони кидали каміння в польських прикордонників.

Так, під час атаки мігрантів один із прикордонників отримав травму голови, йому надали медичну допомогу.

Пізніше, на відрізку польсько-білоруського кордону в районі населеного пункту Черемха понад 200 мігрантів намагалася прорватися на територію РП.

Водночас щодо 56 іноземців прикордонники видали постанови про залишення території Польщі, затримано двох громадян Іраку.