Побитого у Парижі 14-річного українця вивели з коми

Українець Юрій, на якого напали у Парижі
14-річний Юрій, якого жорстоко побили у Парижі Фото з відкритих джерел

Хлопець перебуває у важкому стані, однак медики сподіваються на його реабілітацію

Українського підлітка, якого 15 січня жорстоко побили біля Ейфелевої вежі у Парижі, вивели зі штучної коми. Про це 25 січня повідомили у сюжеті ТСН

За попередньою інформацією, хлопець перебуває у важкому стані, однак з позитивною динамікою.  У Міністерстві закордонних справ додали, що лікарі роблять усе можливе для реабілітації постраждалого.

"Він хоче поспілкуватися, але досі не може говорити, хоча йому краще. Ми намагалися його посадити, принаймні ненадовго, і він трохи посидів. Йому краще. Однак, що непокоїть нині — те, що у нього досі інколи виникають проблеми, пов'язані з тривожністю. Він все ще переживає стрес, лікарі кажуть, що це нормально", — говорить мама хлопця Наталія Крученик. 

Новини за темою: Шокує своєю дикістю, варварством, ненавистю: Зеленський відреагував на побиття підлітка-українця в Парижі

Нагадаємо, на компанію 14-річного Юрія напали 15 січня у Франції, підлітку не вдалося втекти. У результаті нападу в українця пробитий череп, множинні переломи рук, ребер, ножові поранення, травма очей. Після інциденту українські дипломати звернулися з офіційним запитом до прокуратури Парижа.