МЗС Росії висловило протест США, Британії та Канаді через прапори ЛГБТ

Прапори ЛГБТ на посольствах країн у Москві уряд вважає порушенням російського законодавства

ЛГБТ
ЛГБТ

МЗС Росії направило ноту протесту посольствам США, Великої Британії і Канади після того, як на вони вивісили на своїх будівлях у РФ прапори ЛГБТ. Про це повідомляє "РИА Новости" з посиланням на депутата Держдуми Росії Василя Піскарьова.

Зазначається, що наприкінці червня посольство США на своїй будівлі в Москві вивісило прапор ЛГБТ. Тоді дипломати написали в мережі, що відомство "вшановує прапор гордості ЛГБТІ". Пізніше його на своєму приміщенні вивісило і посольство Великої Британії.

Такі дії іноземних диппредставництв Москва вважає порушенням "положення Віденської конвенції про дипломатичні відносини та національного законодавства Російської Федерації".

На інцидент відреагував і президент РФ Володимир Путін. Він прокоментував, що в американському посольстві "показали дещо з приводу того, хто там працює".

Новини за темою: Війна з ЛГБТ-спільнотами: Як "слуги народу" хочуть карати за пропаганду гомосексуалізму

Нагадаємо, нещодавно Державний департамент США вніс до чорного списку і ввів санкції проти очільника Чечні Рамзана Кадирова. Його звинуватили в порушенні прав людини, зокрема, в переслідуванні представників ЛГБТ-спільноти. У відповідь Кадиров увів дзеркальні санкції проти держсекретаря США Майка Помпео.