Біля берегів Мексики зоологи знайшли новий вид китів. Відео

Новий вид китів
Новий вид китів Sea Shepherd

Виявилося, що кожен із китів нового виду видає унікальний звуковий сигнал

Зоологи природоохоронної організації Sea Shepherd заявили про виявлення біля островів Сан-Беніто, що у водах Мексики, нового виду китів. Про це повідомляє CNN.

Дослідники записали раніше невідомий вид китів із сімейства дзьоборилових на камери та мікрофони. Як виявилося, кожен із них видає унікальний звуковий сигнал. За словами представників організації, це та первинний аналіз фізичних характеристик китів свідчить про виявлення нового виду.

"Відкриття нового виду дзьобоподібних китів доводить, скільки таємниць залишилось відкрити в океанах, що захищають наші капітани, екіпажі та дослідницькі партнери", – сказав директор Sea Shepherd Пітер Хаммарштедт.

Тепер дослідники мають взяти проби води в акваторії, де виявили китів, для отримання слідів ДНК. Після проведення аналізу можна буде підтвердити існування раніше невідомого виду. "Ми побачили щось нове. Те, чого не очікували побачити в цій області, щось, що не відповідає ні візуально, ні акустично всьому, що відомо про існування китів", – висловився один із зоологів Джей Барлоу.

Як відомо, дзьоборилові кити є одним із найзагадковіших видів. Вони переважно проводять час у відкритому океані та годуються на великих глибинах, що ускладнює спостереження за ними. Крім того, ці ссавці досить мало вивчені, оскільки про деякі види відомо лише завдяки тушам, які викинуло на берег.

Новини за темою: У Таїланді знайшли скелет кита віком до п'яти тисяч років

Нагадаємо, нещодавно на австралійському острові Кенгуру знайшли представників маленьких карликових посумів, яких вважали зниклим видом. Екологи побоювалися, що популяція цих тварин була знищена через лісові пожежі.