Новини » Політика Читать эту новость на русском

Захист кордону. Україна задіє тактику ешелонного прикриття, дозволять відкривати вогонь, - МВС

Денис Монастирський

Денис Монастирський

Фото з відкритих джерел

За два тижні відбудуться польові навчання, щоб відпрацювати на кордоні конкретні сценарії

Голова МВС Денис Монастирський розповів про підготовку України до захисту кордонів через міграційну кризу. Влада задіє тактику ешелонного прикриття. Про це він повідомив під час виступу в Раді.

За його словами, визначено до 10 потенційних ділянок, загальна протяжність яких складає близько 270 км.

"З метою належного реагування на міграційну кризу проведено засідання РНБО. Залучено до чергування авіацію МВС - це до 15 вертольотів, два літаки, 44 БПЛА. Проведено командно-штабні навчання", - зазначив Монастриський.

Крім того, за два тижні відбудуться польові навчання, щоб відпрацювати на кордоні конкретні сценарії противодії можливому масовому напливу мігрантів.

"До охорони держкордону ми будемо задіювати тактику ешелонного прикриття: перший склад ешелону буде без зброї, лише з захисними засобами. У разі агресивних дій порушників кордону для другого ешелону передбачено використання необхідних спеціальних засобів та зброї", - повідомив він.

Монастирський зазначив, що у разі загрози життю та здоров'ю прикордонників, будуть застосовувати всі належні і передбачені законом засоби захисту, в тому числі і вогнепальну зброю.

Новини за темою: Мігранти з Білорусі навряд чи прорвуться на територію України, - прикордонники

Раніше повідомлялося, що на кордоні України з Білоруссю прикордонники затримали 15 громадян з Близького Сходу під виглядом туристів.