Високе звання не дозволяє вам брехати: Богдан заявив, що Зеленський сказав неправду на пресконференції 100500 разів

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський. Прес-марафон 26 листопада 2021 року Офіс президента

Колишній глава Офісу президента Андрій Богдан викрив очільника української держави Володимира Зеленського у брехні під час недавньої пресконференції і розповів, що саме в промові гаранта Конституції було неправдою. Зокрема, про це Богдан написав на своїй сторінці у Facebook.

"Шановна українська громадо!!! Мене вчора згадав у дуже негативному контексті Найвеличніший Лідер нації, який протягом інтервью 74 рази нагадав суспільству, що він Верховний Головнокомандувач та Президент України!!! Проте, таке високе звання не дозволяє Вам, вельмиповажний Володимир Олексанрович, брехати, тому що те, що Вам можна було у "95- кварталі", не личить Верховному Головнокомандовичу і Президенту України, якого обрав народ України", - зазначив він.
 
При цьому Богдан наголосив, що збрехав Зеленський неодноразово.
 
"Ви збрехали, що я приводив до Вас Юрія Бутусова (його привів до Вас Покійний Сергій Нижній); Ви збрехали що Рябошапка Руслан був адвокатом Коломойського (Руслан взагалі ніколи не був адвокатом, в цьому випадку адвокатом був я); Ви збрехали, що генерал Бурба відповідав за транспорт Майдану (повірте, я перевірив, і він не відповідав ні за транспорт Майдану, ні за транспорт проти Майдану); Крім цього Ви збрехали ще 100500 разів. Не слід було Вам цього робити!", - підсумував він.
 
Новини за темою: "Я вам не заздрю, а далі додумайте самі": Разумков про враження від пресмарафону Зеленського

Нагадаємо, 26 листопада президент Володимир Зеленський провів марафон із журналістами, який було присвячено екватору його президентської каденції.

Захід "30 питань президенту України" стартував близько 12:00 та тривав 5 годин. У його ході Зеленський звинуватив колишнього голову Головного управління розвідки Міністерства оборони Василя Бурбу в торгівлі розвідувальною інформацією, а також заявив, що має дані про підготовку державного перевороту на 1 грудня.

При цьому у розмові президент був налаштований агресивно до деяких журналістів, які прийшли на захід та ставили йому гострі питання. У їх число потрапили Савік Шустер, Юрій Бутусов та Михайло Ткач.