Вадим Рабінович: Я змушений в Москві виступати адвокатом "зеленої" влади, тому що я хочу добра країні!

Вадим Рабінович
Фото з відкритих джерел

Народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович під час своїх робочих поїздок до Москви змушений виступати адвокатом "зеленої" влади, бо хоче добра країні.

Про це політик заявив у програмі "Україна з Тиграном Мартиросяном" на телеканалі "Україна 24".

Політик прокоментував часті заяви, що, мовляв, Президент України Володимир Зеленський готовий зустрічатися з президентом РФ Володимиром Путіним, та Ось Путін не хоче.

"При приході Володимира Зеленського до влади російська сторона була готова піти на серйозні і виважені компроміси, і вже все було готове для цього. Але раптом Зеленський, який обіцяв своїм виборцям мир, взяв лінію Порошенка, і в результаті, як бачимо, пішов у якийсь глухий кут. Так, він вже розуміє, що без Росії нічого зробити не можна, миру не буде. Наша партія "ОПЗЖ" пояснювала йому це, але нас не чули, а взяли і посадили Медведчука. Минув час, і раптом Володимир Олександрович все зрозумів. Ось тільки тепер я не знаю, наскільки російська сторона готова сідати з ним за стіл переговорів", – розповів політик.

На уточнююче запитання, чи дійсно російська сторона заявляє про те, що не готова мати справу з чинною українською владою, Вадим Рабінович підкреслив, що "такого ніколи не чув".

"Я ніколи не чув від російської влади, що вони не хочуть мати справу з українською владою, як це у нас підносять. Все було так: вони запитують: "А чи правда те, що у вашій країні без закону, без слідства закрили три найбільших телеканали?"Я відповів:"Так, це правда". "А чи правда те, що по Медведчуку реальних кримінальних справ немає, а він сидить?"Я відповів:"Так, це правда". "А чи правда те, що відкриті десятки кримінальних справ по вашим соратникам з "ОПЗЖ"?". Я відповів: "так, і це правда". І тут мені поставили запитання: "Так як же ми будемо мати справу з керівництвом країни, яка таке творить по відношенню до політичної партії, за яку проголосувало мільйони людей?"...Як ви розумієте, я змушений виступати адвокатом "зеленої" влади, тому що я хочу добра своїй країні. Адже влада і країна – це різні речі", – розповів співголова партії "Опозиційна платформа - За життя".

На зауваження, що в Україні політика багато критикують за часті візити до Москви, Вадим Рабінович відповів: "Мене на це уповноважили мої виборці, які віддали за мене голоси. А якби я, як ця "зелена" влада говорила одне, а робив інше, я був би таким же, як вони...".