Вадим Рабінович: "Економічний паспорт українця" - це можливість для влади вкрасти у людей останнє!

Вадим Рабінович
Liga.net

Президент Володимир Зеленський вніс на розгляд Верховної Ради України законопроект про економічний паспорт українця, який передбачає створення Фонду майбутніх поколінь. На думку глави держави, прийняття і реалізація цього закону дозволить інвестувати в українську молодь і створить умови для розвитку економіки і освіти в Україні. 

Однак в опозиції не вірять, що завдяки так званому "економічному паспорту українця" кожній дитині виплачуватимуть мінімум 10-12 тисяч доларів, як обіцяє влада. 

"Економічний паспорт українця - це дуже "класна" і "сильна" річ. У громадян будуть забирати їхні гроші, передавати в управління "надійним людям", які" правильно " ними розпорядяться... тобто, вже фактично все вкрали... у людей нічого не буде!", - так прокоментував ідею влади народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович.

"Коли влада каже, що пенсій не буде – вона не бреше, бо гроші вкрадуть. Точно так само буде і з "економічним паспортом українця" – гроші зберуть і... розпорядяться ними так, як вважатимуть за потрібне", - констатував Вадим Рабінович.

Зазначимо, раніше в прес – службі Президента України заявили, що мета фонду-накопичення державних внесків на користь його учасників. Державні внески будуть проводитися щорічно на кожного учасника Фонду до досягнення ним 18 років, а після ці виплати можуть використовуватися на: навчання в освітніх установах України; купівлю власного житла на території України; переказ коштів на свій рахунок в системі недержавного пенсійного забезпечення; лікування (при досягненні 18-річного віку).