Рабінович: Якби не "Опозиційна платформа – За життя", то землю вже би продали

Вадим Рабінович
Народний депутат Вадим Рабінович "Опозиційна платформа - За життя"

"Ми спеціально затягували і продовжуємо це робити"

Якби не "Опозиційна платформа – За життя", то українська земля уже давно була би продана.

Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив народний депутат України, співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович.

"Відсутність аграрного міністра показує, що ніхто не може взяти на себе відповідальність, щоб бути вбивцями землі нашої. Я думаю, що багато відмовляються сьогодні бути, – і Милованова намагалися поставити, думали, раз він сам себе дебілом назвав, значить, землю продавати буде. Але навіть дебіл Милованов – це він сам себе назвав, я тому не ображаю нікого, – тому навіть він відмовився від цього", – заявив Вадим Рабінович.

Новини за темою: Бойко: Без урахування позиції фермерів, які створюють робочі місця на селі, приймати закон про ринок землі не можна

Політик продовжив: "Наша партія, я думаю, сьогодні єдина, хто може радіти одному – ми не даремно прожили ці два місяці, тому що якби не ми, то земля була б продана, ви все це знаєте. Так, ми спеціально затягували і продовжуємо це робити. Це конституційно, це законно, але так, ми це робимо спеціально, тому що вони хотіли продати землю під новий рік ще".

Вадим Рабінович додав, що запропонував встановити у кожній області "дошки ганьби", на яких оприлюднити прізвища тих, хто голосуватиме за продаж української землі.

Раніше Вадим Рабінович застерігав, що "у нас не буде ні землі, ні економіки – буде один фашизм".