"Половину пенсії віддаю на платіжки". Українці розповіли, чи задоволені "виконанням" обіцянок Зеленського

Як змінилась комуналка за рік
Фото з відкритих джерел

Одною з головних передвиборчих обіцянок президента Володимира Зеленського було мирне врегулювання конфлікту на Донбасі та зупинка тарифного геноциду. Але за два роки своєї каденції гарант не зробив нічого з цього. Конфлікт на Донбасі не вирішено, про мирний план, який запропонував глава політради партії "Опозиційної платформи - За життя" Віктор Медведчук, він навіть не хоче чути, а тарифи на комуналку тільки ростуть. Що про все це думають українці, вони розповіли в програмі "Чуємо кожного".

"Він нічого не робить, щоб народ став мирно жити, нічого абсолютно. Він не знає, як це робити", - зазначила мешканка Дніпра.

"Зараз мирний план є тільки в "Опозиційної платформи - За життя", яка реально розуміє, як потрібно зупинити ту війну, яка є, в якій гинуть цивільні люди, наші українці", - вважає чоловік з Дніпра.

"У нас країна, звичайно, незалежна, але це тільки де-юре. Де-факто країною керують за океаном. Скажуть завтра мирне врегулювання - буде мирне врегулювання, скажуть вийти на конфронтацію і стріляти - будуть стріляти. Тим більше ми бачимо, як він це робить, навіть Порошенко так не робить: сьогодні вранці сказали, в обід вже зробили", - сказав ще один дніпровчанин.

"Їм вигідно, щоб була війна", - вважає мешканка Ужгорода.

"Відмивання грошей, вся ця корупція, в армії, корупція у владі, все це покривається за рахунок війни. Я думаю, якби вони з опозицією працювали, прийшли до єдиної думки, конфлікт був би вже вичерпаний. Їм перш за все потрібно говорити - як кажуть в Мінських угодах - з учасниками конфлікту", - висловила свою думку харків'янка.

"Якби син не працював в іншій країні та не висилав гроші на оплату квартири, зрозуміло, були б борги, дуже великі", - поділилася мешканка Краматорська.

"Плачу, скільки можу, пенсія там три тисячі - ось половину віддав за платіжки", - розповів краматорчанин.

"На всьому економимо, собі вже нічого не купимо, і на їжі економимо, на всьому", - сказала мешканка Краматорська.

"Депутатам потрібно жити добре. Як вони казали: ми відпрацьований матеріал, пенсіонери. Спробували б вони пожити так - на ці тарифи й на ці пенсії. Поїхали на дачу, і живемо там і взимку, і влітку - там опалення х*ен знає скільки, а на квартиру взагалі немислимі ціни", - поділився житель Миколаєва.

"Більш ніж половину пенсії забирає тільки квартплата, а що ж там залишається? А ми вже старі, нам по 70 років, у нас ліки які", - зазначила жінка з Миколаєва.