Петер Сійярто та Віктор Медведчук обмінялися листами щодо розвитку українсько-угорських відносин

1_1
pershij.com.ua

Міністр закордонних справ та зовнішньої торгівлі Угорщини Петер Сійярто у своєму листі у відповідь на привітання від імені голови Політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука з нагоди отримання високої нагороди – російського ордена Дружби, висловив надію на якнайшвидше вирішення спірних питань у двосторонніх відносинах між Києвом та Будапештом.

Петер Сійярто зазначив, що на користь повернення до практики добросусідства з Україною, заснованого на взаємній повазі та підтримці, Угорщина відкрита до діалогу з кожним представником українського політикуму.

Як підкреслив у своєму листі Віктор Медведчук, Угорщина, у тому числі в особі глави зовнішньополітичного відомства цієї держави, у нинішній непростий час робить суттєвий внесок у забезпечення миру на нашому континенті та побудову Європи без розділових ліній.

У свою чергу Петер Сійярто, який також сьогодні є головуючим у Комітеті міністрів Ради Європи, подякував українському парламентарію за привітання та побажав йому подальших успіхів у його діяльності.

1_2
pershij.com.ua

1_3
pershij.com.ua