"Опозиційна платформа – За життя": Влада Зеленського влаштувала дешеве шоу, щоб відвернути увагу від своїх провалів

опа
Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Влада президента Володимира Зеленського влаштувала дешеве шоу з "обшуком охоронного агентства "Шторм", щоб відвернути увагу від своїх провалів. Про це йдеться в заяві "Опозиційної платформи – За життя".

Наводимо її текст дослівно:

"Маски-шоу" від влади Зеленського тривають. Сьогодні представники прокуратури за силової підтримки МВС, ламаючи паркан і ворота, увірвалися на базу "Козак", яку на підставі договору охороняли 4 працівники охоронного агентства "Шторм", про що силовикам було відмінно відомо.

Ця організація також забезпечує безпеку і захист офісу партії "Опозиційна платформа – За життя" і народних депутатів України від нашої партії. Силовики вдалися до демонстративного вандалізму, хоча їм ніхто не перешкоджав в тому, щоб потрапити на територію та оглянути всі приміщення.

Подібні демонстративні дії силовиків не можна розцінювати інакше як дешеве шоу, єдине завдання якого ‒ спробувати залякати людей, пов'язаних із забезпеченням безпеки нашої партії. Очевидна і кінцева мета таких дій: в умовах, коли силові органи не здатні захистити від розгулу націоналістів ні Офіс Президента, ні українських громадян, влада намагається створити радикалам комфортні умови для беззаконня і терору стосовно опозиції.

Зеленський і його оточення, програвши політичну боротьбу з опозицією, вирішили використовувати правоохоронні органи для того, щоб розправитися з нею, використовувати силові органи для введення незаконних і антиконституційних санкцій проти українських громадян і юридичних осіб, для закриття телеканалів і знищення свободи слова.

Такі дії є помстою Зеленського і його оточення за нашу принципову і послідовну критику їх політичної діяльності: провалу в боротьбі з коронавірусом і кампанії з вакцинації населення, повного фіаско у встановленні миру на Донбасі, тарифного геноциду щодо українських громадян, розгулу корупції та розкрадання коштів з коронавірусного фонду.

Щоб відвернути увагу українських громадян і світової громадськості від своїх помилок, владі й потрібні подібні дешеві шоу.