"Борги будуть віддавати наші діти і онуки": що українці думають про новий кредит від МВФ і відмову влади від стратегії Медведчука

Місія МВФ в Україні
Фото з відкритих джерел

Перемогли або знову попалися? Україна отримає 700 млн доларів від Міжнародного валютного фонду, але на умовах. В цілому нічого крамольного не прописано, але якщо читати між рядків, то не все так безхмарно. Зокрема, швидше за все, Україна відмовиться від обмеження ціни на газ, тепло і гарячу воду. Цікаво й те, на що підуть гроші - підтримка фінансової системи і боротьба з наслідками COVID-19. Тоді виникає логічне запитання: чому держава знову бере кредит для подолання пандемії, коли з "ковідного фонду" майже всі гроші "катають в асфальт"? Чому за кредити будуть розплачуватися всі українці, а куди направити гроші у них ніхто не питає? І де обіцяне народовладдя від Зе-команди? Своєю думкою українці поділилися в ефірі програми "Чуємо кожного".

"Ситуацію, що склалася потрібно перенести на звичайну сім'ю. Якщо люди раз, два, три беруть кредит, то як вони будуть жити? В Україні потрібно розвивати свою промисловість і своїм людям давати роботу", - впевнена мешканка Дніпра.

"Це будуть віддавати наші діти і онуки, явно Зеленський не буде платити з власної кишені", - зазначив киянин.

"Віддавати кредити будуть люди, як завжди влада підвищить податки, підвищить ціни, а на ці гроші дачі собі побудують", - вважає ще один уродженець столиці.

"У нас ніхто не питав думки, влада просто брала ці гроші, "освоювала" і на цьому все закінчувалося. Тобто ці борги буду віддавати я і мої діти, а, можливо, і онуки. Напевно, для влади важливіше поставити українцям питання про легалізацію конопель, ніж про кредити МВФ", - підкреслює мешканка Запоріжжя.