В Україні створили нові боєприпаси до "Градів" із підвищеною дальністю. Відео

боєприпас
Боєприпас підвищеної дальності "Тайфун-1" Defense Express

Наразі вже провели успішні випробовувальні пуски

В Україні створили новий боєприпас підвищеної дальності – 122-мм реактивний снаряд "Тайфун-1" до РСЗВ "Град". Про це повідомляє пресслужба Міноборони

Згідно з повідомленням, у розробці брали участь ДП "КБ "Південне", Павлоградський механічний завод, ДП "ВО "Південний машинобудівний завод", ДП "НВО "Павлоградський хімічний завод", ДП "НВК "Фотоприлад", ДП "Державний науково-дослідний інститут хімічних продуктів". 

Новини за темою: У резерві ЗСУ нараховується близько 234-х тисяч військових, - Міноборони

Відомо, що нещодавно у Миколаївській області на полігоні Міжвидового центру підготовки військових частин та підрозділів "Широколанівський" провели успішні випробування реактивних снарядів калібру 122 мм "Тайфун-1".

Як зазначається, дослідні зразки цього озброєння у межах відповідної дослідно-конструкторської роботи були розроблені у Дніпрі на ДП "КБ "Південне" імені М. К. Янгеля". 

????????????Її «родзинкою» є ствол калібру 1️⃣5️⃣5️⃣ мм, адаптований під стрільбу натовським боєприпасом. ❗️Днями пройшла стрільбова частина заводських випробувань дослідного зразка Стрільба відбулася в плановому режимі. Попереду — подальші випробування???????? Міноборони сподівається на позитивні результати. Це дозволить розраховувати вже наступного року на постачання до підрозділів новітнього артилерійського озброєння???????? ????????САУ «Богдана» - перша українська гаубиця з гарматою 1️⃣5️⃣5️⃣ мм. Відповідає стандартам НАТО ???????? Video by: Військове телебачення України

Опубліковано Міністерство оборони України Понеділок, 31 травня 2021 р.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що на полігоні Широкий Лан (Миколаївська область) почалися випробування 155-мм САУ "Богдана"