В Україні може збільшитися кількість отримувачів субсидій, - Кабмін

Шмигаль
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль Урядовий портал

Шмигаль наголосив на необхідності розв'язання проблеми протермінованої заборгованості

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль дав доручення профільним міністерствам опрацювати можливість розширення кола отримувачів субсидій. Про це повідомляє "Урядовий портал"

Згідно з повідомленням, очільник Кабміну провів нараду щодо стану розрахунків населення за житлово-комунальні послуги, у якій взяли участь міністр соціальної політики Марина Лазебна, в. о. міністра енергетики Юрій Вітренко, представники Міністерства фінансів і Міністерства розвитку громад та територій, керівництво НАК "Нафтогаз" і народні депутати. 

Новини за темою: В Україні спростили процедуру зміни постачальника газу для одержувачів субсидій

Як зазначається, прем'єр дав доручення профільним міністерствам опрацювати можливість розширення кола отримувачів субсидій, зокрема провести відповідну роботу щодо інформування населення про можливість отримання такої допомоги, а також створити інструмент, який допоможе населенню звіряти розрахунки з постачальником.

Окрім цього очільник Кабміну доручив Мінфіну разом з Міненерго напрацювати механізм щодо розв'язання проблеми протермінованої заборгованості, а Мінрегіону спільно з місцевою владою провести комунікаційну роботу для запобігання подальшого зростання боргів за житлово-комунальні послуги.

Новини за темою: Стовідсоткова пільга: Хто в Україні не платить за комуналку

Нагадаємо, раніше в Міністерстві соціальної політики назвали середній розмір субсидії за січень і число субсидіантів.