В міжнародному аеропорту "Бориспіль" за добу виявили 17 підроблених COVID-сертифікатів

сертифікат вакцинації дія
Фото з відкритих джерел

Наразі поліція відкрила кримінальні провадження за ст. 358 Кримінального кодексу України щодо підробки, а також використання підроблених документів

В міжнародному аеропорту "Бориспіль" за добу виявили 17 підроблених COVID-сертифікатів. Про це повідомляє Національна поліція.

"4 листопада на території аеропорту "Бориспіль" у 17 осіб виявили документи про вакцинацію, що можуть містити ознаки підробки", - ідеться в повідомленні.

Наразі поліція відкрила кримінальні провадження за ст. 358 Кримінального кодексу України щодо підробки, а також використання підроблених документів.

Зазначається, що за кожним із фактів буде здійснено перевірку та надано відповідну правову кваліфікацію.

Новини за темою: В Україні звільнили трьох медиків за підробку COVID-сертифікатів

Як повідомлялося раніше, парламентський комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування підтримав законопроєкт про посилення відповідальності за підробку документів про вакцинацію.

Так, документ пропонує звільняти від відповідальності тих, хто добровільно здасть підроблені документи та сприятиме розкриттю злочину.

Також в Дніпропетровській області викрили трьох осіб, які придбали підроблені COVID-сертифікати. А ще один чоловік замовив сертифікат через мережу та звернувся до поліції.