В Австралії відкрили найбільший на континенті вид динозаврів

Динозаври
Фото з відкритих джерел

Експерти довго намагалися класифікувати динозавра, але зрештою зрозуміли, що це зовсім новий вид, який раніше не був досліджений

В Австралії науковці підтвердили відкриття нового виду динозаврів. Про це повідомляє Reuters з посиланням на дослідження.

Знайдений вид назвали австралотитан. Його рештки виявилися найбільшими серед знайдених на континенті.

Раніше кістки австралотитана вже знаходили. Вперше у 2007 році на фермі, якою володіли двоє дослідників динозаврів Робін та Стюарт Маккензі. Однак саме дослідження знайдених кісток тривало понад десятиліття через те, що вони дуже крихкі та габаритні.

Науковці припускають, що довжина тварини сягала 30 метрів, а це співмірно з баскетбольним полем. Тож австралотитанів зарахували до списку 15 найбільших динозаврів у світі. 

Команда дослідників дала динозавру ім'я Купер, оскільки його знайшли неподалік річки Купер-Крік.

Зазначається, що експерти довго намагалися класифікувати динозавра, але зрештою зрозуміли, що це зовсім новий вид, який раніше ще не був досліджений.

Ймовірно, австралотитани населяли Австралію приблизно 92-96 мільйонів років тому.

Міністр мистецтв штату Ліенн Енох сказала, що це захопливе нове відкриття допомагає затвердити Квінсленд як "столицю динозаврів Австралії".

Новини за темою: На березі Чорного моря знайшли рештки доісторичної тварини. Фото

Нагадаємо, раніше в Аргентині виявили рештки одного із найдавніших титанозаврів, який жив 140 мільйонів років тому. Зріст знайденого титанозавра сягає 20 метрів.