У Вінниці віряни УПЦ оголосили війну "чорним реєстраторам", які "переписують" храми на ПЦУ

1_1
Страна.иа

Віруючі УПЦ оголосили війну "чорним реєстраторам" в Україні. У п'ятницю, 3 грудня, у Вінниці 500 парафіян мають намір не допустити "тихої" перереєстрації відразу декількох громад Української Православної церкви в Православну Церкву України.

Про це повідомляє Вінницька єпархія УПЦ. 

"Нам стало відомо, що прямо зараз йде спроба незаконної перереєстрації громад УПЦ в селах Бахтин, Вербовець і Сніткі Вінницької області. І ми знаємо, хто за цим стоїть, і хто знову може зробити свою чорну справу.

Його ім'я Ігор Салецький, він досі обіймає посаду керівника управління Вінницької ОДА у справах релігій і за весь час накоїв купу Бід, особливо за часів Порошенка. На його совісті ціла низка зловживань, понад 30 пограбованих рейдерами громад, рани беззаконня і конфліктів через паперове "переведення в ПЦУ" живих православних громад", - йдеться в повідомленні.

3 грудня о 12: 30 біля будівлі Вінницької обласної адміністрації (вул.Соборна, 70) збирається брифінг з представниками УПЦ, які розкажуть про виявлені "схеми" в органах влади, назвуть імена "чорних реєстраторів" і розкажуть про старт акцій протистояння "схемам" прихованих незаконних перереєстрацій громад УПЦ - по всій Україні (де віднімають храми у віруючих УПЦ), у разі продовження беззаконь.

"Ми більше не допустимо жодної незаконної перереєстрації громад УПЦ з боку злочинця, який переховується в кабінетах обласної адміністрації", - повідомляють в єпархії і закликають усіх небайдужих приєднатися до релігійних громад сіл Сніткова і Бахтіна Мурованокуриловецького благочиння, які вийдуть захищати свої права і законність в Україні.