Новини » Події Читать эту новость на русском

У Миколаєві родичі пацієнтки вибили двері COVID-лікарні, вимагаючи кисень

О 00:15 ночі увірвалася група незнайомих людей на територію лікарні

На Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб вночі напали родичі пацієнтки. Вони вибили двері, вимагаючи кисень. Про це повідомила головний лікар Світлана Федорова на своїй сторінці у Facebook.

Вона розповіла, що о 00:15 ночі увірвалася група незнайомих людей на територію лікарні.

"Зламали шлагбаум, почали вибивати двері в приймальний покій. З погрозами накинулися на персонал, з вимогою "кисень!" - написала Федорова.

Головний лікар розповіла, що слідом в'їхала якась машина (типу "приватна швидка") без розпізнавальних знаків.

"Але там була вкрай важка хвора, в агональному стані, сатурація 35. І не було кисню, не було умов транспортування такої хворої (в такому стані взагалі не можна транспортувати - це знають медики, на жаль, не знають ті, хто на хвилі "ковіда" вирішили підзаробити, обзиваючи себе "приватною швидкою")", - зазначила лікарка.

Як виявилося пізніше, пацієнтка поступила в Новобузьку ЦРЛ 3 листопада, і при повній відсутності кисню, персоналу, який вміє надавати допомогу, реанімації і т.д. її родичі не стали чекати, поки вона помре без допомоги і почали діяти ось таким шляхом.

За словами лікаря, проблеми з киснем в "ковідних" лікарнях області є, так само як з персоналом, ліжко-місцями і ліками.

Новини за темою: У COVID-лікарнях України перевищений показник завантаженості ліжок із киснем

Нагадаємо, раніше головний лікар Миколаївської інфекційної обласної лікарні Світлана Федорова повідомила, що у Миколаєві лікарні перевантажені хворими на коронавірус, кисню на всіх не вистачає.