ПриватБанк призупинить роботу всіх систем перед "чорною п'ятницею"

ПриватБанк
З відкритих джерел

В ході технологічної паузи пройдуть і регламентні роботи в мережі банкоматів, терміналів самообслуговування і POS-термінальної мережі банку

У ніч на неділю, 7 листопада, ПриватБанк оновить програмне забезпечення процесингового центру. З 01:00 до 04:30 годин будуть припинені всі грошові перекази, а також припинена робота банкоматів і терміналів. Про це повідомляє пресслужба ПриватБанку.

Як наголошується в повідомленні, банк свідомо прийняв рішення про оновлення.

"Ми усвідомлюємо, що це високий сезон купівельної активності, який починається з "чорної п'ятниці" і завершується різдвяними розпродажами по всьому світу, і ми турбуємося, щоб шопінг наших клієнтів був комфортним", - йдеться в повідомленні.

У період оновлення процесингового центру банк призупинить проведення транзакцій за картками, роботу "Приват24" для фізичних осіб "Приват24" для бізнесу.

В ході технологічної паузи пройдуть і регламентні роботи в мережі банкоматів, терміналів самообслуговування і POS-термінальної мережі банку.

Новини за темою: "ПриватБанк" вводить нові обмеження: Не більше 100 переказів на місяць

Раніше повідомлялося, що клієнти "Приват24" у зв'язку із технічними збоями не могли увійти та авторизуватися у додатку - згодом у банку заявили, що технічний збій ліквідували.