Новини » Суспільство Читать эту новость на русском

Додаток "Дія" не планують продавати в інші країни, — Федоров

"Дія" Фото з відкритих джерел

Команда Мінцифри сфокусована на головній меті - оцифрувати 100% послуг в Україні

Команда розробників українського застосунку "Дія" не планує продавати його або схожі продукти в інші країни. Про це в інтерв'ю телеканалу "Дом" повідомив віцепрем'єр-міністр — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

"Ми мали вже не одне спілкування з різними країнами, компаніями. Я вам скажу чесно, якби ми хотіли сфокусуватися на цьому питанні й десь продати схожу технологію чи допомогти впровадити щось схоже в будь-якій іншій країні, то ми б це вже зробили... Ми сфокусовані на роботі. І зараз немає мети створити та продати в інші країни "Дію" або схожий продукт", - розповів він.

Федоров наголосив, що команда Мінцифри сфокусована на головній меті - оцифрувати 100% послуг в Україні.

"Яка наша ціль до кінця 2024 року? Ми хочемо оцифрувати 100% усіх послуг. Хочемо, щоб максимальна кількість - 95-100% людей - мала доступ до інтернету, неважливо де - у маленькому населеному пункті, посередині дороги чи коли ти їдеш поїздом.

І ми хочемо, щоб люди вміли користуватися технологіями, що дуже важливо, щоб усі були рівними. А якщо ти не можеш або не маєш доступу до технологій, у тебе немає смартфона, комп'ютера, то щоб людина приходила до Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) і там отримувала якісні послуги набагато швидше, ніж це було ще вчора", - запевнив міністр.

Новини за темою: Сертифікат про одужання від COVID-19 діятиме лише три місяці, - МОЗ

Нагадаємо, раніше ми писали, що у додатку "Дія" з'явився сертифікат для людей, які одужали від COVID-19. Згенерувати сертифікат в "Дії" можна через 15 днів після того, як лікар внесе відповідні дані в електронну систему.