Бондаренко про події Майдану: Не потрібно страждати ілюзіями, що там не було організаційного ядра, агентів впливу і фінансування

Олена Бондаренко
Олена Бондаренко Скріншот відео

Необхідно бути чесними, бо якщо ми самі перед собою не будемо чесними, ми ніколи не одужаємо – додала політик

Не потрібно страждати ілюзіями, що на Майдані не було організаційного ядра, що там не було агентів впливу і фінансування, про яке говорив Жванія.

Про це в ефірі ток-шоу "Ми всі – українці" на телеканалі ZIK заявила народна депутатка України кількох попередніх скликань Олена Бондаренко.

Олена Бондаренко зауважила: говорити, що українці не винні в подіях Майдану, – це чистий популізм. З її слів, винні всі у певній мірі, навіть ті, хто страждав наївністю, ілюзіями, хто ходив на Майдан і підтримував цей "незаконний бедлам".   

Разом з тим політик висловила своє здивування щодо того, чому український народ, який вже говорив один раз "ні" режимові, не виходить на Майдани сьогодні, коли у нього відбирають землю та знищують медицину.

"Якщо ми такі волелюбні, якщо ми вже один раз сказали "ні" режиму, де наше слово народу, чому не виходимо на Майдан, коли нам відбирають землю, коли поламали всю систему охорони здоров’я, систему освіти, де наші люди зі своїми протестами? Де ці світлі обличчя, які виходять за свободу, за незалежність і за свої права? Я не бачила навіть "Свободи", яка на цьому завжди заробляла бали, ні біля Банкової, ні біля Верховної Ради!" – акцентувала гостя ток-шоу.

Тому, підсумувала Олена Бондаренко, не потрібно через 7 років після подій на Майдані досі страждати ілюзіями романтичної революції.  

Новини за темою: Кузьмін: Суд зобов'язав Венедіктову порушити справу за інформацією Жванії про підготовку держперевороту

"Мій підсумковий коментар до цього: не потрібно страждати ілюзіями, що там не було організаційного ядра, що там не було агентів впливу і що там не було фінансування, про яке говорив Жванія, зокрема, через "ДіамантБанк" і через литовське посольство. Тому давайте будемо чесними. Бо якщо ми самі перед собою не будемо чесними, ми ніколи не одужаємо", – наголосила Бондаренко.

Нагадаємо, раніше народний депутат України від партії "Опозиційна платформа - За життя" Ренат Кузьмін заявив, що на лаві підсудних за злочини Майдану мають опинитися не тисячі романтиків, а два десятки мерзотників, які, використавши романтичний Майдан, захопили владу і вивели з України фінанси.