Акції 1 грудня у Києві: Монастирський звернувся до українців

Денис Монастирський

Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський

РБК-Україна

Він закликав з повагою ставитись до правоохоронців

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський закликав учасників масових акцій, які відбудуться у Києві 1 грудня, дотримуватися правопорядку. Про це МВС повідомляє у Facebook.

"Звертаюсь до тих, хто збирається взяти участь у масових акціях першого грудня. Я учасник обох Майданів, для мене право на волевиявлення, свободу мирного зібрання та дотримання прав і свобод громадян мають високу цінність. У Нацполіції та Нацгвардії також є люди, які пройшли Майдани, а ще більше – учасників бойових дій на сході нашої країни", - повідомив очільник МВС.

Монастирський підкреслив, що кожен поліцейський та гвардієць, який буде охороняти публічну безпеку, з повагою ставиться до волевиявлення громадської позиції.

"Вони так само очікують поваги до себе, як до захисників громадського порядку. Та зроблять все можливе, щоб не допустити провокацій", - додав Монастирський.

Новини за темою: СБУ заявила про розслідування справи щодо "держперевороту"

Нагадаємо, 26 листопада під час проведення пресмарафону "30 питань президенту України" Володимир Зеленський заявив, що в Україні готують державний переворот. І він може відбутися вже першого числа.

Своєю чергою, журналіст BuzzFeedNews Крістофер Міллер з посиланням на джерела, наближені до ОП, озвучив деталі підготовки держперевороту, про який заявив президент. Держпереворот нібито готували офіцер ФСБ Василь Лаптєв і три "перебіжчики" з МВС України, що базуються у Криму.