Російський боєць UFC зі скандалом втратив титул чемпіона через заборонений удар

Стерлінг та Ян
Алджамейн Стерлінг та Петро Ян MMA Fighting

Петро Ян ударив суперника коліном у голову, коли у Алджамейна Стерлінга було три точки опори

Сьогодні вночі у Лас-Вегасі (США) відбувся турнір зі змішаних єдиноборств UFC 259, який завершився дискваліфікацією для росіянина Петра Яна, який завдав американцю Алджамейну Стерлінгу забороненого удару. Про це повідомляє 24 канал посилаючись на трансляцію поєдинку.

Згідно з повідомленням, фаворитом протистояння між Алджамейном Стерлінгом та Петра Яна, якраз був останній, але він допустив жахливу помилку під час бою.

У четвертому раунді боєць з РФ завдав супернику заборонений удар коліном у голову. У цей момент в американця було три точки опори (дві ступні і коліно). Такий прийом заборонений за правилами змішаних єдиноборств.

Суддя відразу зупинив бій. Такий удар міг нанести Стерлінгу серйозних травм, який і так довго лежав на канвасі та не міг прийти до тями та продовжити бій.

По завершенню поєдинку, Ян не лише був дискваліфікований, а й перемогу віддали американцю. Крім того він також втратив пояс чемпіона в найлегшій вазі. Для нього ця поразка стала лише другою у кар'єрі проти 15 перемог. Алджамейн здобув 20 перемогу в кар'єрі при трьох поразках.

Після оголошення переможця, на Стерлінг одягнули пояс, але той був настільки шокований, що скинув його на підлогу та в емоціях сам став на коліна.

Своєю чергою, російський спортсмен у своєму Twitter публічно попросив вибачення у суперника. За його словами, він не побачив, що американець торкається коліном до канвасу.

"Прошу вибачення і бажаю швидкого відновлення Алджамейну Стерлінгу. Я не хотів завдавати цього забороненого удару, я зробив велику помилку і заплатив за неї", – написав Петро Ян.

Новини за темою: Боксери Ломаченко і Хейні влаштували перепалку в соцмережі: Що вони не поділили

Раніше повідомлялося, що український боксер та абсолютний чемпіон світу в першій важкій вазі Олександр Усик піднявся на 1 місце в рейтингу Всесвітньої боксерської асоціації (WBA) в суперважкій вазі.