Українські постачальники газу оприлюднили умови та ціни за сезонними тарифами

ціна на газ для релігійних організацій
Фото з відкритих джерел

Найпоширеніша пропозиція – сплачувати за паливо рівномірними частинами щомісяця

Українські постачальники блакитного палива підготували сезонні тарифи для населення. Про це повідомляє консультаційний центр ГазПравда.

"Найпоширеніша сезонна пропозиція цього року – тарифні плани з рівномірною оплатою, тобто можливістю сплачувати за паливо рівномірними частинами щомісяця. Загальна сума до сплати у таких тарифних планах визначається відповідно до об’єму газу, який клієнт у середньому споживає протягом опалювального сезону. А далі цю суму людина платить рівномірними частинами щомісяця", – йдеться в публікації.

Як зазначається, вартість кубометра газу при цьому обіцяють однакову до самого кінця опалювального сезону.

"Що стосується вартості кубометра газу в цих сезонних пропозиціях, то вона – ідентична річній базовій. Зважаючи на рекордне подорожчання газу у світі, запропонувати нижчі ціни, аніж у річних фіксованих контрактах, постачальники не змогли", – додають у центрі.

Новини за темою: Формування тарифів на тепло: Названа ціна природного газу

Відтак, газопостачальна компанія "Нафтогаз України" запропонувала ціну 7,96 грн з терміном дії тарифу з 1 жовтня 2021 року по 30 квітня 2022 року. Приєднатися до пропозиції можна до 31 жовтня.

Своєю чергою регіональні газзбути, що працюють під брендом "Твій Газзбут", запропонували ціну 7,99 грн за кубометр з терміном дії  з 1 травня 2021 року по 30 квітня 2022 року. Але Приєднатися до тарифу можливо лише до 31 серпня.

Таким чином, у центрі зауважили, що сезонні тарифні плани дешевшими за річні не будуть. Проте інструмент рівномірної оплати дозволить людям краще розподілити навантаження на сімейний бюджет і таким чином уникнути великих рахунків узимку.

Новини за темою: Уряд знизив тариф на електроенергію для населення

Нагадаємо, раніше "Нафтогаз" запровадив новий тариф на опалювальний сезон. З 9 серпня для побутових клієнтів діє план "Комфортний сезон".