У Львові чоловік зателефонував у поліцію і попросив надіслати "дві високі Поліни"

Поліція
МВС

Коли правоохоронці прибули на місце події, то побачили, що заявник був у стані алкогольного сп'яніння

У Львові чоловік викликав поліцейських через те, що дружина відмовилася займатися з ним сексом. При цьому він попросив правоохоронців "надіслати дві високі Поліни". Про це повідомила прессекретар патрульної поліції Львівської області Катерина Рибій на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, 44-річний житель Сихівського району Львова вночі кілька разів дзвонив на лінію 102 з проханням прислати до нього поліцію.
 
"Заявника пограбувала жінка - жінка краде любов, жінка відмовляється займатися сексом, заявник боїться до неї наближатися, щоб не звинуватили в сексуальному домаганні, просить направити дві високі Поліни", - розповіла вона про один з викликів, який надійшов до патрульних.
 
Рибій також зазначила, що коли правоохоронці прибули на місце події, то побачили, що заявник був у стані алкогольного сп'яніння та його дружини в квартирі не було.
 
Вона пояснила, що поліцейські змушені виїжджати на подібні виклики і уточнила, що "Поліна розшифровується, як Поліція проти насильства".
 
Зазначається, що на чоловіка склали адмінматеріали за куріння в під'їзді і помилковий виклик.
 
"Він уже мав адмінматеріал за помилковий виклик на початку року. Тоді він оплатив копійки, тепер штраф вищий, тому доведеться розщедритися за свою витівку", - зазначила прессекретар.
 
 
Нагадаємо, раніше у Чехії чоловік переодягався у поліцейську форму, щоб не платити за проїзд. Він користувався громадським транспортом, аж поки сам себе виказав.