У Карпатах у спортивному таборі сталося масове отруєння дітей

лікарня
Фото з відкритих джерел

Стан потерпілих – середньої важкості

На Прикарпатті до медичних закладів госпіталізували 18 людей, серед яких 16 дітей. Вони проживали в відпочинковому комплексі "Таємниці Карпат" в селі Яблуниця, де розгорнутий спортивний табір. Про це повідомляє управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА.

"З 22.07.2021 р. по 23.07.2021 р. станом на 06:00 до Яремчанської ЦМЛ із попереднім діагнозом – "гострий гастроентероколіт" госпіталізовано 9 осіб, із них 8 дітей, також до Надвірнянської дитячої лікарні з попереднім діагнозом – "гострий гастроентероколіт" госпіталізовано ще 8 дітей", – повідомляє управління ОДА.

Загалом до медичних закладів госпіталізовано 17 осіб, з них 16 – діти, які відпочивали в готелі "Таємниці Карпат" в селі Яблуниця Надвірнянського району. Стан осіб – середньої важкості. Обставини отруєння уточнюють.

Зазначимо, що у спортивний табір в Яблуницю 17 липня приїхали 243 дитини віком від 6 до 16 років, а також дорослі – 22 батьків та 11 тренерів. Йдеться про жителів Харківської, Чернігівської, Сумської, Вінницької та Київської областей.

Новини за темою: В Одеській області шестеро вихованців дитсадка отримали харчове отруєння

Раніше повідомлялося, що в Івано-Франківській області в одному з таборів Татарова сталося масове отруєння дітей, сімом знадобилася госпіталізація