У США запевнили, що не прийматимуть рішення щодо України без України

прапор США Україна
Фото з відкритих джерел

Прийняття рішень буде тільки після того, як Україну підключать до обговорення відповідних проблем

Сполучені Штати Америки не мають наміру приймати рішення щодо України, не підключивши її до обговорення відповідних проблем. Про це заявила заступниця держсекретаря США Венді Шерман, передає "Інтерфакс-Україна".

"США на кожному рівні пов'язані із союзниками і партнерами, включаючи Україну, і так воно продовжиться в майбутні дні і тижні. Ми проголошуємо: нічого про вас і без вас. Ми не будемо приймати рішень щодо України без України", - зазначила вона.

Крім того, Шерман подякувала заступниці міністра закордонних справ України Еміне Джапаровій за висловлену їй довіру на адресу Вашингтона на тлі переговорів США і РФ, що проходили в Женеві.

Новини за темою: МЗС РФ вимагає від США гарантії, що Україна не вступить в НАТО

Нагадаємо, раніше Міністерство закордонних справ Російської Федерації опублікувало стратегічну пропозицію Росії до США і НАТО про гарантії взаємної безпеки. Вона містить 12 пунктів.

А вчора, 10 січня, в Женеві почалися переговори представників США і РФ про так звані гарантії безпеки.

У свою чергу глава російської делегації Сергій Рябков заявив, що Російська Федерація не піде на компроміси під час переговорів з США в Женеві щодо так званих гарантій безпеки - до них повинні готуватися американські партнери.