Саакашвілі звинувачує спецслужби Грузії в поширенні чуток про його повернення у в'язницю

Міхеїл Саакашвілі

Колишній президент Грузії Міхеіл Саакашвілі

REUTERS

За його словами, поширення таких чуток відбувається на тлі протесту лікарів проти його повернення до руставської в'язниці

Експрезидент Грузії Міхеіл Саакашвілі назвав шантажем і чутками інформацію про його переведення з військового госпіталю в Горі, де він проходить лікування, до руставської в'язниці. Про це Саакашвілі написав на своїй сторінці у Facebook.

"Поширення таких чуток спецслужбами є шантажем проти мене і моїх прибічників, щоб знизити нашу активність і дати змогу діючому режиму виграти час. Поширення таких чуток відбувається на тлі категоричного протесту лікарів проти мого повернення до руставської в'язниці", - написав Саакашвілі.

За його словами, виклик у понеділок до Служби держбезпеки Грузії голови партії "Єдиний національний рух" Никанора Мелія також спрямований на залякування опозиції.

"Я хочу сказати Іванішвілі (Бідзіна Іванішвілі, мільярдер, колишній прем'єр Грузії, - ред.) - я вже зазнав тортур і нелюдського ставлення, тому мене вже нічим не здивувати. Найближчими днями боротьба посилиться і триватиме до вашої поразки", - написав грузинський експрезидент.

Новини за темою: Справа Саакашвілі: У Грузії проходить суд над експрезидентом Грузії "у справі про піджаки"

Нагадаємо, 1 жовтня експрезидента Грузії, очільника Виконавчого комітету реформ України Міхеіла Саакашвілі затримали на батьківщині. Там політика заочно засуджено до шести років ув'язнення.

Згодом він оголосив голодування й назвав себе політв'язнем. Пізніше Саакашвілі перевели з виправної колонії до пенітенціарного медичного закладу. 

Згодом стало відомо, що у Саакашвілі виявили ураження мозку. Його транспортували до військового госпіталю внаслідок погіршення самопочуття. Політик припинив голодування після переведення.