Інформацію про те, чи допитували Зеленського у справі про державний переворот, засекретили

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський. Прес-марафон 26 листопада 2021 року

Офіс президента

У спецслужбі аргументували це тим, що така інформація містить дані досудового розслідування

Служба безпеки України відмовилася повідомити інформацію про те, чи допитували президента Володимира Зеленського у справі щодо підготовки державного перевороту. Про це йдеться у відповіді відомства на запит "Українських Новин".

Як зазначається, у спецслужбі аргументували це тим, що така інформація містить дані досудового розслідування.

"Провадження відкрито за ч. 1 ст. 109 Кримінального кодексу України - за фактом готування окремими громадянами України та РФ дій з метою захоплення державної влади.

Іншу запитувану інформацію (відомості досудового розслідування), відповідно до статті 222 Кримінального кодексу України, можна розголошувати лише з письмового дозволу слідчого або прокурора... Наразі такого дозволу не отримано", - йдеться у документі.

сбу
Українські Новини

Новини за темою: Держпереворот в Україні: Порошенко вибачився перед закордонними партнерами за "дурний жарт" Зеленського

Нагадаємо, 26 листопада президент Володимир Зеленський під час пресмарафону заявив, що в Україні готують державний переворот, який може відбутися 1 грудня. Він зазначив, що у конфлікт проти України планують втягнути бізнесмена Ріната Ахметова.

Своєю чергою Ахметов заявив, що інформація Зеленського про втягування його в державний переворот - це неправда. Бізнесмен обурився словами президента.

Згодом Служба безпеки України розпочала розслідування щодо підготовки державного перевороту.