Глава МЗС Данії Кофод відвідає з робочим візитом Україну 15-16 січня

Йеппе Кофод
Європейська правда

Зокрема, він відвідає лінію розмежування в зоні проведення ООС, де особисто ознайомиться із актуальною безпековою ситуацією

Міністр закордонних справ Королівства Данія Йеппе Кофод 15-16 січня здійснить візит в Україну на запрошення міністра закордонних справ Дмитра Кулеби. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє головне українське дипвідомство.

"Візит Йеппе Кофода має на меті засвідчити підтримку нашої держави з боку Данії на тлі агресивних дій Російської Федерації", - зазначають у МЗС.

Сторони обговорять подальшу консолідацію міжнародної підтримки України у протидії російській агресії, кроки для збільшення обсягів двосторонньої торгівлі та інвестицій, просування європейської інтеграції України.

16 січня Кофод відвідає лінію розмежування в зоні проведення операції Об’єднаних сил, де особисто ознайомиться із актуальною безпековою ситуацією, наслідками російської збройної агресії та практичними кроками, які український уряд здійснює для покращення умов життя та підвищення безпеки для людей, які мешкають по обидві сторони лінії розмежування.

Новини за темою: В Україну з робочим візитом прибув Високий представник Євросоюзу Жозеп Боррель

Нагадаємо, в Україну 17 січня має прибути міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок на запрошення глави українського МЗС Дмитра Кулеби.