В Україні деяким громадянам повернуть частину податків: Кому та скільки

Гроші
Фото з відкритих джерел

З початку поточного року середня виплата податкової знижки склала 3 тис. грн

Станом на 1 грудня податковою знижкою скористалися 133 тисячі громадян - їм повернуть з бюджету 399,6 млн грн. Про це повідомила пресслужба Державної податкової служби.

"Станом на 1 грудня 2021 року Декларації про майновий стан і доходи, отримані у 2020 році, для отримання податкової знижки подали понад 133 тис. громадян. До повернення з бюджету декларанти визначили 399,6 млн гривень. Протягом 2020 року правом на податкову знижку скористалися понад 150 тис. осіб, які задекларували до повернення 389,2 млн гривень", - зазначили у відомстві.

У ДПС також додали, що з початку поточного року середня виплата податкової знижки на доходи фізичних осіб склала 3 тис. грн, а минулого року - 2,6 тис. грн.

До слова, для отримання податкової знижки громадяни мають до 31 грудня 2021 року включно подати податкову декларацію про доходи, отримані протягом минулого року.

Новини за темою: В Україні від сьогодні зростуть податки для ФОП

Нагадаємо, раніше міністр фінансів України Сергій Марченко повідомив, що на виплату субсидій за житлово-комунальні послуги у 2022 році Кабінет міністрів виділив 12 млрд гривень. За його словами, кошти, які в бюджеті на 2022 рік закладені на субсидії населенню, повністю покриють потреби громадян.