Новини » Світ Читать эту новость на русском

ЗМІ: США попередили європейських союзників про ризик ескалації на сході України

сша
Фото з відкритих джерел

США звернулися до Європейської зовнішньополітичної служби, а також до міністерств закордонних справ у Берліні, Парижі та Лондоні

Сполучені Штати попередили Німеччину та інших союзників дипломатичними каналами про ризик ескалації конфлікту між Росією та Україною та закликали використати питання газопроводу "Північний потік-2" як важіль впливу на Кремль. Про це повідомляє  Süddeutsche Zeitung, передає Укрінформ.
 
США звернулися до Європейської зовнішньополітичної служби, а також до міністерств закордонних справ у Берліні, Парижі та Лондоні, йдеться у матеріалі.

Зазначається, що у Берліні під тиском перебуває як федеральний уряд канцлера Ангели Меркель (який допрацьовує останні тижні - ред), і можлива коаліція "Світлофор" під керівництвом соціал-демократа Олафа Шольца.

Сполучені Штати, йдеться у статті, закликають Німеччину використати газопровід "Північний потік-2", який ще потребує ліцензії на експлуатацію, як важіль тиску на Кремль.

Зокрема США очікують, що Берлін припинить або принаймні перегляне поточний процес сертифікації газопроводу у Федеральному мережевому агентстві.

Новини за темою: РФ поновила нарощування військ на кордоні з Україною, - Washington Post

Нагадаємо, раніше ми писали, що офіційний представник Пентагону Джон Кірбі заявив, що Пентагон уважно стежить за Україною на тлі повідомлень про нове скупчення російських військ на кордоні.