Зірка "Гаррі Поттера" поскаржилася на расизм і цькування в інтернеті

Кеті Льюнг
Кадр з "Гаррі Поттера" за участю Кеті Льюнг Фото з відкритих джерел

Вона стверджує, що їй порадили про це мовчати

Актриса Кеті Льюнг, яка зіграла роль Чжоу Чанг, однокласниці Гаррі Поттера в однойменній серії фільмів, поскаржилася на расистські висловлювання, що звучали на її адресу. Про це вона заявила під час подкасту Chinese Chippy Gir‪l‬.

За словами актриси, після виходу фільмів на екран в інтернеті на неї почалося цькування. 

"Я в якийсь момент почала гуглити та опинилася на сайті, який був присвячений фанатам Гаррі Поттера. Я пам'ятаю, як читала коментарі, і так, там було багато расистського лайна", - сказала Льюнг.

За її словами, вона навіть знайшла цілий сайт, на якому обговорювалося, як сильно шанувальники фільму ненавидять її. На той момент актрисі було всього 16 років, тому вона звернулася до пресагентів. 

Однак, вони відповіли дівчині: "Послухайте, Кеті, ми не бачили цих сайтів. І якщо вас запитають про це, просто скажіть, що це неправда, скажіть, що нічого не відбувається".

Льюнг додала, що послідувала їх раді, але зараз шкодує про це, оскільки, на її погляд, це питання слід було вирішувати інакше.

Новини за темою: Зірка фільмів про Гаррі Поттера вперше став батьком

Як повідомлялося, незабаром фанати фільмів про Гаррі Поттера зможуть насолодитися новими пригодами улюблених героїв. Стрімінгова платформа HBO Max планує знімати серіал про Всесвіт Гаррі Поттера і вже шукають авторів і сценаристів на етапі ранньої розробки.