В Індії виявили понад 8,8 тисячі випадків зараження "чорним грибком"

коронавірус Індія
Фото з відкритих джерел

Раніше влада країни вже оголосила епідемію мукормікозу

В Індії зафіксовано понад 8800 випадків мукормікозу - це інфекція, що викликається різноманітними видами грибків. Про це повідомляє BBC.

Зазвичай рідкісна інфекція, яка називається мукормікоз, має рівень смертності 50%, частину пацієнтів вдається врятувати лише шляхом видаленням ока.

Упродовж останніх місяців в Індії траплялися тисячі випадків цієї інфекції, що стосувались тих, хто одужав від COVID-19. Лікарі кажуть, що існує зв’язок зі стероїдами, що використовуються для лікування коронавірусної хвороби та зараженнями мукормікозом.

Лікарі повідомили, що захворювання, зазвичай, відбувається через 12-18 днів після одужання від COVID-19.

Західні штати Індії Гуджарат та Махараштра повідомили про понад половину зареєстрованих випадків мукормікозу. Ще щонайменше 15 штатів повідомили про від восьми до 900 випадків.

Після збільшення кількості випадків мукормікозу у 29 штатах Індії може бути оголошено стан епідемії.

Щойно відкриті відділення для лікування пацієнтів, які страждають цією хворобою, по всій країні швидко поповнюються, стверджують індійські лікарі.

Новини за темою: ВООЗ визнала "індійський" варіант COVID-19 глобальною загрозою

Раніше повідомлялося, що на тлі складної ситуації з коронавірусом COVID-19 влада індійських штатів Раджастан і Телангана оголосили епідемію мукормікозу