Новини » Світ Читать эту новость на русском

У США почали офіційне розслідування через автопілот Tesla

Tesla
Електрокар Tesla Тesla

Розслідування стосуватимуться 11 аварій, які спричинив автопілот, починаючи з 2018 року

Національна адміністрація безпеки дорожнього руху Сполучених Штатів Америки (NHTSA) розпочала офіційне розслідування щодо системи автопілотів Tesla. Про це повідомляє BBC.

Як зазначається, відомство пішло на такий крок після 11 аварій починаючи з 2018 року, в яких в автомобілів Tesla був включений автопілот або режим Traffic Aware Cruise Control, що адаптує швидкість електрокара до швидкості інших учасників руху.

Саме розслідування торкнеться близько 765 тисяч електричних автомобілів, включаючи моделі Model Y, Model X, Model S та Model 3, що були випущені після 2014 року.

"На сьогодні жоден доступний комерційний автомобіль не може керувати собою самостійно. Кожен доступний автомобіль вимагає, щоб водій завжди контролював його рух", - заявив речник NHTSA.

Новини за темою: В Ізраїлі автопілот Tesla виїхав на "зустрічку" через проєкцію на деревах

Нагадаємо, раніше у США електричний автомобіль Tesla з активованою функцією автопілота зафіксував людину, яка пересувається по кладовищу, однак неозброєним оком нікого видно не було. Через кілька секунд "привид" перемістився у протилежну сторону він Tesla, а згодом зник з екрана комп'ютера.