У Росії з гематомами на обличчі знайшли мертвою зірку фільму "Серце матері" Ніну Акімову

Ніна Акімова
Ніна Акімова Фото з відкритих джерел

Правоохоронці ведуть перевірку у зв'язку зі смертю жінки

У Москві на 76-му році життя знайшли мертвою у власній квартирі актрису радянського кіно Ніну Акімову. Про це повідомляє "МК".

Зазначається, що попередньо смерть настала від природних причин, проте поліція веде перевірку. Це пов’язане з тим, що при огляді тіла правоохоронці виявили садно на лобі й гематоми в області очей. У зв'язку з цим призначено судмедекспертиза.

Як повідомляється, в серпні минулого року Акімова була госпіталізована зі своєї квартири з побоями, імовірно, через побиття кимось із рідних. Крім того, в листопаді поточного року актриса ненадовго пропала, через що директорка Російського академічного молодіжного театру Софія Апфельбаум подавала заяву в поліцію.

Ніна Акімова народилася 10 лютого 1945 року. Актриса знімалася в фільмах "Серце матері", "Заметіль" та "Дубравка". У театрі актриса грала в таких спектаклях, як "Капітанська дочка", "Сомбреро", "Хрестики-нулики", "Знедолені", а також постановці "Пригоди Тома Сойєра".

Новини за темою: Помер актор Борис Плотніков, який зіграв Борменталя у "Собачому серці"

Раніше повідомлялося, що на 87-му році життя померла радянська та російська кіноактриса Ніна Іванова, відома за головною роллю вчительки у фільмі "Весна на Зарічній вулиці". Смерть жінки наступила у результаті тривалої хвороби.