У Росії від підробного алкоголю померли 26 осіб

фальсифікований алкоголь
Фото з відкритих джерел

Загалом отруїлися 54 людини, які купували спиртне в місті Орськ

В Оренбурзькій області кількість загиблих від отруєння сурогатним алкоголем зросла до 26 осіб. Про це повідомляє пресслужба уряду регіону РФ.

Про отруєння контрафактним алкоголем стало відомо 7 жовтня. Аналізи показали наявність в біологічних рідинах постраждалих і померлих чистого метанолу - смертельної отрути. У деяких випадках виявлена ​​його концентрація в організмі є в 3-5 разів вищою за смертельну дозу.

"Смертність сталася серед тих, хто був доставлений вже в тяжкому стані, в стані коми", - повідомили чиновники.

Як зазначається, порушено кримінальну справу за частиною 3 статті 238 КК РФ (виробництво та збут товарів, що не відповідають вимогам безпеки, що спричинило смерть більше двох осіб), частини 6 статті 171.1 КК РФ (виробництво та продаж немаркованої алкогольної продукції, вчинені у великому розмірі групою осіб за попередньою змовою), частини 1 статті 171.3 КК РФ (незаконні виробництво й обіг спиртовмісної продукції, вчинені у великих розміра).

За підозрою в скоєнні злочину затримано шість осіб.

Новини за темою: На Кіровоградщині двоє людей померли внаслідок отруєння грибами

Нагадаємо, раніше чинного міського голову Чернівців Романа Клічука підозрювали у причетності до торгівлі фальсифікатом алкоголю, натомість сам очільник обласного центру заявляв про політичний тиск на нього через ухвалені рішення.