Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Польщі припустили, що мігранти з Білорусі можуть піти через Україну

Матеуш Моравецький
Матеуш Моравецький Фото з відкритих джерел

Для виключення такої можливості польська влада вживає заходів щодо зміцнення всього кордону

Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що мігранти, які намагаються потрапити на територію країни з Білорусі, можуть піти через Україну. Про це свідчить повідомлення у Twitter канцелярії прем'єр-міністра.

"Ми усвідомлюємо ризик того, що, якщо цей кордон (з Білоруссю, - ред.) буде дуже щільним, міграційні потоки можуть пройти через Україну", - наголосив польський прем'єр.

Він також додав, що для виключення такої можливості вживаються заходи щодо зміцнення кордону.

Прем'єр припустив, що міграційна криза на кордоні з Білоруссю може затягтися на роки.

"Ми готуємося до довгих місяців, довгих кварталів, а можливо, до довгих років боротьби з цією провокацією (Олександра, - ред.) Лукашенка", - додав він.

Моравецький також зазначив, що на кордоні з Білоруссю вже побудовано 180 кілометрів загороджень і найближчим часом планується прискорення будівництва нових.

"Ми зробили законодавчі, а тепер і технічні заходи", - уточнив прем'єр.

Новини за темою: Нелегальні мігранти припинили штурмувати лінію польського кордону з боку Білорусі

Нагадаємо, раніше ми писали, що біля кордону з Польщею зібралося близько 3-4 тисяч нелегальних мігрантів з території Білорусі. Спецслужби Білорусі відлякують людей від спроб повернутися на батьківщину.

Як повідомлялося раніше, нелегальні мігранти з Білорусі намагалися силою перетнути загородження на польсько-білоруському кордоні. Внаслідок інциденту частково зруйновано загородження з колючого дроту.