У Нідерландах прорвало дамбу: Внаслідок повені з лікарні евакуюють людей

У Нідерландах через повінь прорвало дамбу
Укрінформ

Прем'єр-міністр країни Марк Рютте назвав ситуацію "справжнім лихом"

У Нідерландах поблизу містечка Меєрсен прорвало дамбу. Про це повідомляє кореспондент "Укрінформу".
 
Зазначається, що військові та рятувальники об’єднали зусилля і заклали мішки з піском. Наразі фахівці проводять огляд дамби.

Дедалі гіршою стає ситуація у містах Рурмонд та Венло. Там терміново евакуювали з лікарні людей. Для перевезення пацієнтів до інших лікарень залучено близько 50 машин швидкої.

Наголошується, що внаслідок повені найбільше постраждала провінція Лімбург, що межує з Німеччиною.

По всьому місті залучено близько 200 солдатів, рятувальники, команда водолазів та гелікоптери, які відстежують погіршення ситуації з повітря, щоб оперативно зорієнтувати роботу служб на землі.

Повідомляється, що прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте назвав ситуацію "справжнім лихом".

"По-перше, галузь громадського харчування дуже постраждала через коронавірус, а тепер ще й таке випробування", - зазначив він.

Своєю чергою Червоний Хрест відкрив сторінку в провінції Лімбург, через яку можна повідомити своїм рідним про своє місце перебування. Також її можна використовувати для розшукати людей, з якими через негоду було втрачено зв’язок.

 
Нагадаємо, раніше в Одеській області через зливи з'явилась загроза руйнування дамби. Загроза виникла на півночі регіону в Подільському районі. В результаті інтенсивних опадів було підтоплено і приватні господарства.