Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Грузії Саакашвілі визезли із в'язниці у невідомому напрямку

Міхеїл Саакашвілі. Фото: GettyImages/Global Images Ukraine
Міхеїл Саакашвілі. Фото: GettyImages/Global Images Ukraine

Припускається, що політика перевезли в Горійський військовий госпіталь, який оснащений сучасною медтехнікою

Колишнього президента Грузії Міхеіла Саакашвілі вивезли з пенітенціарної установи №17 у невідомому напрямку. Про це заявила мати політика Гіулі Аласанія, передає "Грузія-Online".

Згідно з повідомленням, спочатку над пенітенціарною установою з'явився вертоліт, пізніше звідти виїхали дві броньовані автомашини.

Припускається, що Саакашвілі перевезли в Горійський військовий госпіталь, який оснащений сучасною медичною технікою.

Родичів і адвокатів у в'язницю не пускають.

До слова, сьогодні особистий лікар експрезидента заявив, що консиліум докторів, створений за рішенням МОЗ, одноголосно вирішив, що Міхеіл Саакашвілі потребує негайної госпіталізації в багатопрофільну клініку.

"Згідно з аналізами всі показники погіршилися. Відзначено загальне погіршення стану, рада одноголосно вирішила, що його необхідно терміново перевезти на лікування і діагностику в багатопрофільну клініку", — розповів Ніколоз Кіпшидзе.

Новини за темою: Моє життя під питанням: Ув'язнений Саакашвілі поспілкувався з Денісовою

Нагадаємо, раніше ми писали, що експрезидент Грузії Міхеіл Саакашвілі, який перебуває у в'язниці, погодився на допомогу лікарів. Це сталося після того, як йому дозволили відновити повноцінне спілкування з адвокатом.

До слово, напередодні, лікар колишнього президента Ніколоз Кіпшидзе заявив, що стан Саакашвілі, який 38-й день продовжує голодування у в'язниці, критичний.