Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Франції попередили Росію про серйозні наслідки нової агресії проти України

Голова Міністерства закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан. Фото EPA-EFE
Голова Міністерства закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан. Фото EPA-EFE

Міністр закордонних справ Жан-Ів Ле Дріан і міністр оборони Флоренс Парлі висловили свою стурбованість через погіршення безпекової ситуації в Україні

У п'ятницю, 12 листопада, під час зустрічі міністрів закордонних справ й оборони Росії та Франції сторони порушили питання погіршення безпекової ситуації в Україні через агресію з боку РФ. Про це повідомляє пресслужба Міністерства Збройних Сил Франції.

Зазначається, що міністр закордонних справ Жан-Ів Ле Дріан і міністр оборони Флоренс Парлі висловили свою стурбованість через погіршення безпекової ситуації в Україні.

"Міністри висловили стурбованість погіршенням безпекової ситуації в Україні та чітко попередили про серйозні наслідки будь-якої подальшої можливої шкоди територіальній цілісності України", - відзначає пресслужба.

Водночас міністри закликали Кремль якнайскоріше повернутися до організації проведення міністерського засідання "нормандського формату" та нагадали Росії про її зобов’язання щодо прозорості військових переміщень та діяльності відповідно до вимог ОБСЄ.

Новини за темою: Bloomberg: США попередили ЄС про можливе вторгнення Росії в Україну

Як повідомлялося раніше, президент України Володимир Зеленський прокоментував інформацію про те, що Росія стягує свої війська до українських кордонів. Він наголосив, що українська армія готова дати відсіч коли завгодно.

Зокрема, кілька тижнів тому видання Politico опублікувало супутникові знімки, які підтверджують скупчення військ Російської Федерації на кордоні з Україною.