Новини » Світ Читать эту новость на русском

Таблетки проти коронавірусу: У ВООЗ чекають результати випробувань

Таблетки. Ілюстративне фото
Таблетки. Ілюстративне фото

Поява таблетки проти найважчих наслідків коронавірусу "безумовно, хороша новина"

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) чекає нових даних про результати випробувань таблеток від коронавірусу, які розробила фармацевтична компанія MSD. Про це повідомила глава відділу нових хвороб ВООЗ Марія Ван Керкхове.

"Ми з нетерпінням чекаємо від них (компанії MSD, - ред.) нових даних", - сказала вона, додавши, що поява таблетки проти найважчих наслідків коронавірусу "безумовно, хороша новина", - заявила Керкхове.

За її словами, медики і пацієнти хочуть лікування інфекції на ранній стадії, що знижує ризики важких форм протікання хвороби і летального результату.

"Я думаю, що всі хочуть більш раннього лікування, щоб ми не допустили, щоб люди досягли цього важкого стану і фактично не померли від хвороби", - зазначила вона.

Як повідомлялося раніше, 1 жовтня фармацевтична компанія MSD зі Сполучених Штатів провела успішні випробування таблеток від коронавірусу. Таблетки знижують ризик госпіталізації на 50%.

Новини за темою: Штам "Дельта" фактично витіснив решту варіантів COVID-19, – ВООЗ

Нагадаємо, раніше у ВООЗ заявили про можливість лікування коронавірусу антитілами. Однак такий метод рекомендують використовувати для тяжкохворих пацієнтів або для тих, у кого не виробилися антитіла. Мова йде про використання двох моноклональних антитіл - казірівімаба і імдевімаба.