Новини » Світ Читать эту новость на русском

Польща у грудні планує посилити карантин

червона зона карантин
Фото з відкритих джерел

Закриття шкіл поки не планується, але можливе повернення обмежень на кількість відвідувачів, які можуть одночасно перебувати у певних закладах

У Польщі на початку грудня планують посилення карантинних обмежень. Мова йде про запровадження обов’язкової самоізоляції для мандрівників з країн, де є підтверджені випадки штаму "Омікрон", але не вакцинованих. Про це заявив міністр охорони здоров’я Адам Недзельський, передає PAP.

Як пише видання, міністр не захотів розкривати деталі посилення обмежень, але, уряд країни готує запровадження обов’язкової самоізоляції для мандрівників з країн, де є підтверджені випадки штаму "Омікрон".

За його словами, закриття шкіл поки не планується, але можливе повернення обмежень на кількість відвідувачів, які можуть одночасно перебувати у певних закладах.

Новини за темою: Загроза із Південної Африки: Чим небезпечний новий штам коронавірусу "Омікрон" та чи захистить від нього вакцинація

Як повідомлялося раніше, британські вчені виявили новий варіант COVID-19, ще більш небезпечний, ніж попередні, і стійкий до вакцин.

Крім того, до європейських країн, які зупиняють авіасполучення або забороняють в’їзд з країн півдня Африки через виявлений варіант коронавірусу з численними мутаціями, додалися Франція, Італія, Нідерланди, Австрія і Хорватія.

Пізніше, в Ізраїлі затвердили нові карантинні обмеження для запобігання поширенню нового "Омікрон"-штаму коронавірусу та закрили свої кордони на два тижні. Відомо, що Міністерство охорони здоров’я Ізраїлю вже підтвердило один випадок варіанту Omicron COVID-19 та повідомило про сім підозр нового штаму.