Новини » Світ Читать эту новость на русском

П’ять країн ЄС зупинили авіасполучення з півднем Африки через новий штам COVID-19

коронавірус
Українська правда

У списку Франція, Італія, Нідерланди, Австрія і Хорватія

До європейських країн, які зупиняють авіасполучення або забороняють в’їзд з країн півдня Африки через виявлений варіант коронавірусу з численними мутаціями, додалися Франція, Італія, Нідерланди, Австрія і Хорватія. Про це повідомляє "Європейська правда", посилаючись на європейські ЗМІ.

Як зазначається, Франція оголосила про призупинення рейсів з ПАР, Ботсвани, Зімбабве, Мозамбіку, Намібії та Есватіні щонайменш на найближчі 48 годин. Людей, які бували в цих країнах протягом останніх 14 днів, просять якнайшвидше повідомити про себе і прийти здати тест.

Італія тимчасово заборонила в’їзд тим, хто бував у цих країнах протягом останніх 14 днів.

Також Нідерланди забороняють рейси із зазначених країн з опівдня 26 листопада. Жителі Нідерландів зможуть повернутись додому, але з самоізоляцією і двома тестами. За словами міністра охорони здоров’я, на момент прийняття рішення два рейси вже були в дорозі.

В Австрії за обмеженнями, що набудуть чинності з опівночі, авіарейси та в’їзд із зазначених країн буде заборонено. Громадяни Австрії зможуть повернутись додому, але з вимогою спеціальної реєстрації, 10-денного карантину і негативного тесту.

Крім того, Хорватія запровадила заборону в’їзду, винятки можливі тільки з 14-денним карантином і тестуванням.

Новини за темою: ВООЗ скликає екстрену нараду для обговорення нового штаму COVID

Нагадаємо, раніше британські вчені виявили новий варіант COVID-19, ще більш небезпечний, ніж попередні, і стійкий до вакцин, проте який не є дуже поширеним. Тоді було відомо про 10 випадків цього штаму у трьох країнах. Він містить 32 мутації.