Новини » Світ Читать эту новость на русском

Німеччина та Чехія заявили про перші можливі випадки зараження "Омікрон"-штамом

Коронавірус
Фото з відкритих джерел

Новий варіант коронавірусу в Німеччині виявлено у пасажира, який прибув з Південної Африки

У Чехії вивчають перший випадок зараження новим варіантом коронавірусу "Омікрон". Водночас Германія заявила, що штам також дістався країни. Про це повідомляє Reuters.

Зокрема, у Національний інститут громадської охорони здоров'я Чехії заявив, що зараз вивчаються зразки тесту людини, яка прибула в країну з Намібії.

"Лабораторія перевіряє можливе виявлення позитивного зразка варіанта Omicron. Ми очікуємо на підтвердження чи спростування цього випадку", - йдеться в публікації.

Разом з тим сьогодні у Німеччині міністр із соціальних питань землі Гессен Кай Клозе заявив, що "з високою ймовірністю" новий варіант коронавірусу "Омікрон" виявлено у пасажира, який прибув з Південної Африки.

"Минулої ночі кілька симптомів штаму Omicron було виявлено у мандрівника, який повернувся Південної Африки. Ймовірно, що Omicron вже у Німеччині", - написав він у Twitter.

Він додав, що остаточні результати аналізів ще готові.

Новини за темою: "Викликає занепокоєння": ВООЗ оцінила новий штам COVID

Нагадаємо, голова Всесвітньої медичної асоціації (WMA) Франк Ульріх Монтгомері попередив про небезпечність нового варіанту коронавірусу, що отримав назву "Омікрон". Цей штам COVID-19 може бути таким же небезпечним як вірус Ебола.